Filtr ogłoszeń

Ogłoszenia Radom

Radom jest miastem na prawach powiatu położonym na peryferiach historycznej Małopolski – w centralno-wschodniej Polsce, w województwie mazowieckim, nad rzeką Mleczną. Choć wciąż jeszcze zmagać się musi z wieloma żartobliwymi i stereotypowymi opiniami, w rzeczywistości jednak zalicza się do dużych miast o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. Jest siedzibą wielu instytucji o regionalnym znaczeniu, a także największym ośrodkiem miejskim w widłach Wisły i Pilicy. Od 2000 roku stanowi siedzibę cyklicznej imprezy lotniczej, która łączy pokazy statków powietrznych z naziemną statyczną wystawą sprzętu wojskowego oraz prezentacjami najważniejszych przedsiębiorstw z branży lotniczej – Radom Air Show.

Darmowe ogłoszenia Radom

Serwis z darmowymi ogłoszeniami przeznaczony dla społeczności lokalnej Radomia i okolic dedykowany jest wszystkim osobom, które w łatwy i przede wszystkim szybki sposób pragną znaleźć dokładnie to, czego potrzebują…
Na portalu ogłoszeniowym w kategorii „Praca” można zarówno zamieścić, jak i znaleźć interesujące nasz oferty zatrudnienia. Kategoria „Nieruchomości” daje możliwość kupna bądź sprzedaży / wynajmu mieszkań, domów czy działek budowlanych. Pod zakładką „Usługi i firmy” znaleźć można ogłoszenia ekip remontowych, budowlanych czy innych fachowców, których akurat potrzebujemy. Inne kategorie ogłoszeń pomagają w sprzedaży czy kupnie pojazdów, mebli czy sprzętów. Odnaleźć można także ogłoszenia towarzyskie, dzięki którym poznać możemy naszą drugą połówkę.