Filtr ogłoszeń

Ogłoszenia Augustów

Augustów to kurort położony w północnowschodniej Polsce nad rzeką Nettą. Kurort ten znany jest z ośrodków terapeutycznych oraz spa. Otoczony przez jeziora, Augustów graniczy z puszczą augustowską. W zbiegu rzeki oraz kanału augustowskiego znajduje się muzeum kanału augustowskiego, które ukazuje turystom historie tej drogi wodnej, począwszy od 19 wieku, kiedy rozpoczęła się jej historia jako szlaku handlowego. Lasy oraz mokradła Biebrzańskiego parku narodowego znajdują się na południe od miasta, a kierując się na północ, trafimy na jezioro Wigry.

Ogłoszenia Augustów – nieruchomości i praca

W Augustowie znajdziemy wiele przepiękne położonych nieruchomości z olbrzymim potencjałem inwestycyjnym. Dzięki turystycznemu charakterowi miasta popularnością cieszy się tutaj wynajem okazjonalny. W regionie otaczającym Augustów odnajdziemy mnóstwo możliwości pracy. Zwłaszcza w branży turystycznej, okolica bogata jest w ogłoszenia w sprawie pracy jako kelner/kelnerka, kucharz, pomoc kuchenna, recepcjonista i tym podobne.

Augustów położony jest w atrakcyjnej okolicy, blisko granicy z Litwą, Rosją oraz Białorusią, oraz w niedalekiej odległości do dużych miast takich jak Białystok czy Olsztyn.

Ogłoszenia Augustów – motoryzacja

W Augustowie i okolicy odnajdziemy wiele ogłoszeń motoryzacyjnych. Dzięki bliskości wschodniej granicy bardzo łatwo jest tutaj sprzedać swój samochód. Obywatele Białorusi bardzo chętnie skupują u nas co bardziej wyeksploatowane egzemplarze.